סטיבן ליבסון - מנכ"ל ושותף בחברת ג.ל.ו. אינטרנשיונל (1995) בע"מ. 

אנחנו עובדים עם אברהם רז וצוות עובדי רזקא משנת 2011 בקבלת מימון ומענקים של המדען הראשי לפיתוח מוצרים חדשים במפעלנו במעלות. 

סיוע המדען הראשי הינו במימון הפיתוח של מערכי ייצור מתקדמים ומוצרים חדשים במפעלנו.

הצלחת הפיתוחים הנ"ל מאפשרת לנו להמשיך לצמוח, לייצא ולשפר את הרווחיות שלנו.  

לאחרונה, נבחרנו לשמש כסיפור הצלחה של לשכת המדען הראשי – כיום הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית. 


יוסי שטרן - סמנכ"ל ושותף בחברת י. שטרן הנדסה (1989) בע"מ.

אנו מפתחים ומייצרים מוצרים ומכלולים מתקדמים טכנולוגית ורוב התוצרת של מפעלנו ביבנה מיועדת לייצוא. 

אברהם רז וצוות החברה מלווים אותנו לשביעות רצוננו משנת 2009 בקבלת סיוע של המדען הראשי למימון הפיתוח של מוצרים חדשניים טכנולוגית בחברתנו. 


יעקב ביטון - מנכ"ל ושותף בחברת הדרן פתרונות להדבקה מתקדמים בע"מ.

חברת הדרן עוסקת בבניית ובייצור של מערכי הדבקה של תוויות ע"ג פירות וירקות בבתי-אריזה משנת 2001 ומפעלה נמצא באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. 

במהלך השנתיים האחרונות אנו מפתחים מערכת מתקדמת להדפסת ולהדבקת מדבקות בזמן אמת ע"ג פירות וירקות בבתי אריזה- בסיוע מימון המדען הראשי, בליווי ובטיפול של צוות חברת רזקא.

 


אלכס ברדי - מנכ"ל ושותף בחברת יו. אף. בי. טכנולוגיות בע"מ. 

השלמנו פיתוח של שני מוצרים חדשניים בסיוע מענקי המדען הראשי ובליווי מקצועי של אברהם רז ואנשי רזקא במפעלנו בראשון לציון. 

לקידום העיצוב והשיווק של אחד מהם, נעזרתי במעצב תעשייתי מיומן לעיצוב המוצר ולהעברתו לייצור סדרתי. גם בנושא זה טיפל בנו אברהם רז, דרכו פנינו וקיבלנו את המענק המקסימאלי במסגרת התכנית לפיתוח מוצרים עתירי עיצוב של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה.

בהמשך, גייסנו מימון מקרן הסיוע לפרויקטים ולמכרזים בינלאומיים עבור השתתפות בפרויקט בינלאומי של אחד המוצרים אותם פיתחנו בסיוע מימון המדען הראשי. 


דימה יורלוב - מנכ"ל ושותף בחברת יורלוב מתכת הנדסה וניהול בע"מ

אנו מייצרים קונסטרוקציות מפלדה, מגוון סוגי צנרת ומרכיבים ציוד ומערכות אלקטרו-מכאניות במכונים של התפלת מים, תחנות שאיבה של מים וביוב במפעלנו באזור התעשייה של פרדס-חנה- כרכור. 

לפני קרוב לשנתיים ימים התחלנו בפיתוח של מכבש ודחסן ייעודי. תודות לטיפולו של אברהם רז וצוות החברה שלו, אנו מגייסים מימון מהמדען הראשי והמסייע לנו לקדם ולהשלים את תכנית הפיתוח של החברה.


זיו סנפיר - מנכ"ל ושותף בחברת סנפיר יציקות אלומיניום בע"מ.

סנפיר יציקות אלומיניום עוסקת בייצור מעקות, גדרות ושערים העשויים מאלומיניום במפעל החברה באזור התעשייה של מבוא חורון. 

אנו מפתחים עבור המערכות שלנו אביזרים וחלקים יעודים בעלי חדשנות טכנולוגית וכן מערך ייצור אוטומטי לשינוע ולריתוך המוצרים שלנו, שניהם במימון מענקי רשות החדשנות ותודות לסיוע של חברת רזקא.


אבי בן חמו - מנכ"ל בחברת מ. ש. אלומיניום בע"מ. 

אנחנו עובדים עם צוות רזקא משנת 2010 בקבלת מימון ומענקים של המדען הראשי (רשות החדשנות) לפיתוח מוצרים חדשים במפעלנו באזור התעשייה מישור אדומים. 

כיום אנו מפתחים מערך ייצור אוטומטי ורובוטי בסיוע רשות החדשנות במטרה לייעל את תהליך הייצור באחת ממחלקות הייצור שלנו ובמקביל לשפר את הרווחיות של אותה קבוצת מוצרים.

הצלחת הפיתוחים הנ"ל מאפשרת לנו להמשיך לצמוח, להתייעל ולשפר את הרווחיות שלנו.


מוטי צבאות - מנכ"ל משותף בחברת מולק – לפידות בע"מ

אנו עובדים עם חברת רזקא משנת 2014 בגיוס מענקים למימון פיתוחים של מוצרים חדשניים במסגרת קרן המו"פ וכן באוטומציה של אחד ממערכי הייצור של מפעלנו בפתח- תקווה. 


יגאל ישי - מנכ"ל חברת אסותא תעשיות אלבד בע"מ. 

השלמנו פיתוח של שתי מערכות ייצור מתקדמות טכנולוגית במימון של רשות החדשנות הטכנולוגית ובליווי של עובדי חברת רזקא כן במפעלנו הראשון בפתח- תקווה וכן במפעלנו החדש באזור התעשייה של אריאל. 


משה קוקה – מנכ"ל ובעל בחברת אם החיטה בע"מ

אנו מייצרים ומשווקים מצות ומגוון מוצרי מזון כולל אובלטים, עוגיות קוקימן , גלידה ומוצרי מזון בריא ,מוצרים אורגניים ומוצרים ללא גלוטן ובייגלה, כאשר רוב התוצרת של מפעלנו מיועדת לייצוא. 

צוות רזקא מלווים אותנו לשביעות רצוננו משנת 2011 בקבלת סיוע של המדען הראשי ובהמשך מרשות החדשנות למימון הפיתוח של מוצרים חדשניים טכנולוגית במפעלנו באזה"ת עטרות יחד עם אוטומציה ורובוטיקה במערך ייצור המצות של מפעלנו. 


משה ירדן - מנכ"ל חברת מדיסים בע"מ

אנו מפתחים ומייצרים מוצרים חדשניים מבחינה טכנולוגית במפעלנו באזה"ת צח"ר, כאשר למעלה מ-90% מהתוצרת המפעל מיועדת ליצוא.

צוות רזקא מלווים אותנו לשביעות רצוננו בקבלת סיוע של רשות החדשנות למימון הפיתוחים הנ"ל. 


תודה שביקרתם אותנו. דברו איתנו